Αποτελέσματα αγώνων σχολικού αθλητισμού την Παρασκευή 27 / 09 / 2019

Αποτελέσματα αγώνων της μέρας Σχολικού Αθλητισμού

την Παρασκευή 27 / 09 /2019

 

Α΄ Τάξη

αγώνισμα

σειρά

κορίτσια

τμήμα

 

σειρά

αγόρια

τμήμα

ταχύτητα

1

Σκαλτσά Βασιλική

Α4

 

1

Μπέτα Χρήστος

Α2

2

Βραχάλη Καλλιόπη

Α1

 

2

Κοσμάς Κυριάκος

Α2

3

Στάφα Σουάντα

Α4

 

3

Λαμπίρης Δημήτρης

Α3

αντοχή

1

Καραΐσκου Ελπίς

Α1

 

1

Στάϊκος Χρήστος

Α4

2

Στάφα Σουάντα

Α4

 

2

Μπέτα Χρήστος

Α2

3

Τσιώτα Σαββατώ

Α4

 

3

Κοσμάς Κυριάκος

Α2

μήκος

 

 

 

 

1

Μπάλλα Κέβιν

Α2

 

 

 

 

2

Χάσκαϊ Νικόλας

Α4

 

 

 

 

3

Μπάκας Γιώργος

Α3

Β΄ Τάξη

αγώνισμα

σειρά

κορίτσια

τμήμα

 

σειρά

αγόρια

τμήμα

ταχύτητα

1

Βαλκάνη Χριστίνα

Β3

 

1

Νικολέτος Νικόλαος

Β3

2

Ρόσκα Μπιάνκα

Β4

 

2

Κωνσταντινίδης Προκόπης

Β2

3

Φλωρή Κατερίνα

Β4

 

3

Τόκας Γιάννης

Β4

αντοχή

1

Βαλκάνη Χριστίνα

Β3

 

1

Κάλα Σπύρος

Β3

2

Ρόσκα Μπιάνκα

Β4

 

2

Τσερίκου Ανδριανός

Β4

3

Καραΐσκου Καλλινίκη

Β3

 

3

Νικολέτος Νικόλαος

Β3

μήκος

1

Βαλκάνη Χριστίνα

Β3

 

1

Νικολέτος Νικόλαος

Β3

 

 

 

 

2

Κάλα Σπύρος

Β3

 

 

 

 

3

Γιαννακόπουλος Αλέξανδρος

Β1

Γ΄ Τάξη

αγώνισμα

σειρά

κορίτσια

τμήμα

 

σειρά

αγόρια

τμήμα

ταχύτητα

1

Τσιρτσίκου Σπυριδούλα

Γ4

τερμάττισαν μαζί

Λαντίκας Φίλιππος

Γ2

2

Χριστοδούλου Έλενα

Γ4

Ρίκα Λέντιο

Γ3

3

Χοτσάϊγ Φιόνα

Γ4

Μπίμπο Ηλίας   , Τσάνι Οργκίτο

Γ4

αντοχή

1

Τσιρτσίκου Σπυριδούλα

Γ4

1

Ζεμζάντια Κρίστι

Γ1

2

Μουτσάϊ Ματίλντα

Γ2

2

Λαντίκας Φίλιππος

Γ2

3

Μπάζου Θεοφανία

Γ2

3

Τσάνι Οργκίτο

Γ4

μήκος

 

1

Λαντίκας Φίλιππος

Γ2

 

2

Μίνχας Λάμπι

Γ2

 

3

Σπηλιώτης Στέφανος

Γ4

 

Έκθεση έργων Ζωγραφικής σχ.ετ. 2017- 2018

 

                                                                                             soureal synth

   Σουρεαλιστική σύνθεση  ( Χρ. Μπόζου - Γ2)

Στο σχολείο μας λειτουργεί έκθεση με τα έργα ζωγραφικής των μαθητών . Ανοικτά από 8.30π.μ. έως 14.00 μ.μ.