Εκλογές για τα μαθητικά συμβούλια και το 15μελές σχολικού έτους 2018- 2019

Στις εκλογές για τα 5-μελή συμβούλια των τμημάτων  προέδροι αναδείχθηκαν οι πιο κάτω μαθητές :

Α1 : Ζαραφωνίτη Δήμητρα            Β1Κουρούσια Χαρίκλεια         Γ1: Γιαννακοπούλου Αθηνά

Α2: Κωνσταντινίδης Προκόπης     Β2 : Αρσλάνογλου Νεκταρία      Γ2: Μούγιος Νίκος

Α: Ρόζου Σταματίνα                    Β3 : Ντερβίσι Μαρίνα                  Γ3 : Μπινιάρης Γιώργος

Α: Φλωρή Αικατερίνη                 Β: Τσούλλα Ορέστης               Γ4: Πουλής Ανδρέας

Η σύνθεση του 15-μελούς συμβουλίου έχει ως ακολούθως:

 Πρόεδρος:            Ηλιάδης Φίλιππος               

 Αντιπρόεδρος :   Μπινιάρης Γιώργος

 Γραμματέας:       Σαμιώτη Ιωάννα

 Ταμίας:                Γιαννακοπούλου Αθηνά

 Μέλη:                  Μπαλαμπάνης Σταύρος
                             Μπίμπο Ηλίας
                             Ραπάι Λέο
                             Χριστοδούλου Έλενα
                             Δριβάλα Βενετία
                             Λάμπρου Σύλια
                             Πατεράκης Γιώργος
                             Πουλή Φωτεινή
                             Στρίγκος Γιάννης
                             Βάθης Χρήστος
                             Μελιγδή Νικολέτα

Αναπληρωματικά μέλη :  

                            Δήμιζα Μάρω
                           Καπούλα Βάλια
                           Λούζη Νικολέτα 
                           Τσάκα Μαρίνα
                           Πουλής Ανδρέας                     

Εκλογές για τα μαθητικά συμβούλια και το 15-μελές σχ. έτους 2017-2018

Στις εκλογές για τα 5-μελή συμβούλια των τμημάτων προέδροι αναδείχθηκαν οι πιο κάτω μαθητές :

Α1 : Δριβάλα Βενετία                     Β1Ηλιάδης Φίλιππος         Γ1: Κόστα Αλέξανδρος

Α2Λυμπερόπουλος Πέτρος        Β2 : Μέλλος Γιάννης             Γ2: Καράκαλου Ελένη

Α: Παπαδημητρίου Δόμνα           Β3 : Ραπάϊ Λέο                     Γ3 : Προσίλη Σοφιάννα

Α: Τόκα Κυριακή                         Β: Στρίγκος Γιάννης 

Η σύνθεση του 15-μελούς συμβουλίου έχει ως ακολούθως:

Πρόεδρος:          Πουλής Ανδρέας

Αντιπρόεδρος :   Χατζησταύρου Μαρία

Γραμματέας:        Μπίμπα Τίνα

Ταμίας:                 Μεντόζα Αρόν

Μέλη:                  Ηλιάδης Φίλιππος
                            Δημαράκη Κορίνα
                            Γιαννακοπούλου Αθηνά
                            Προσίλη Σοφιάννα
                            Μπαλαμπάνης Σταύρος
                            Μπαλαμπάνης Αντώνης                                                      
                            Αθανασούλα  Άννα Μαρία
                            Ραπάϊ Λέο
                            Χότζα Μάριος
                            Φλωρής Πάρης
                            Παπανδρέου Αδαμαντία
                          
 

Εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων για το σχολ. έτος 2016-2017

Την Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016 τις δύο τελευταίες ώρες πραγματοποιήθηκαν οι μαθητικές εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων του σχολείου μας.

Τα πενταμελή συμβούλια που εκλέχτηκαν συγκροτήθηκαν σε σώμα και ανέδειξαν τον πρόεδρο κάθε τμήματος ως εξής:

Α1 : Ηλιάδης Φίλιππος           Β1 : Αθανασούλα Άννα- Μαρία         Γ1 : Καϊμασίδης Παναγιώτης

Α2 : Λάμι Αργυρώ                   Β2 : Μεντόζα Αρόν Γιουτζέν              Γ2 : Καραμαδούκη Εβελίνα

Α3 : Παππάς Κωνστ/νος         Β3 : Χατζησταύρου Μαρία                 Γ3 : Πρένγκα Κριστιάνα

Α4 : Σαμιώτη Ιωάννα                                                                       Γ4 : Στρατηγάκης Βασίλης

Δεκαπενταμελές Συμβούλιο 2015 - 2016

Το 15μελές Συμβούλιο των μαθητών Γυμνασίου Κρανιδίου

για το σχολικό έτος 2015 ? 2016

Την Πέμπτη 8 - 10 ? 2015 έγιναν οι εκλογές για την ανάδειξη του 15μελούς συμβουλίου.
Οι μαθητές που εκλέχτηκαν  συγκροτήθηκαν σε σώμα ως εξής:
 

Πρόεδρος

        Προσίλης Ευάγγελος

 

Αντιπρόεδρος

        Αργείτης Γεώργιος

 

Γραμματέας

        Μπέγκα Οδυσσέας

 

Ταμίας

         Λαζάρου Νικόλαος

 

 

 

 

 

 

 

Μέλη

1ο      Ρόζος Νικόλαος

 

2ο      Μήτσας Αθανάσιος

 

3ο       Βενεκά Αγάπη

 

4ο      Κουτσοποδιώτης Χριστόφορος

 

5ο      Πουρή Μελένια

 

6ο      Καπούλα Αντωνία

 

7ο      Κοκκώνης Ιωάννης

 

8ο      Πίλουρη Μαρκέλλα

 

9ο      Παπουτσή Παρασκευή

 

10ο    Μπαϊρακτάρη Σταματίνα

 

11ο    Νάκου Ειρήνη

 

 

Αναπληρωματικά μέλη

 

Ροκάϊ Νίκη

 

Παπαδίας Αλέξανδρος

 

Βουβαλάρης Ευθύμιος

 

Ρόζου Αλίκη

 

Μπάζου Αγγελική

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                Καλή επιτυχία στο έργο τους !!!

Εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων για το σχολ. έτος 2015 - 2016

Την Τετάρτη 29 Σεπτεμβρίου 2015 τις δύο τελευταίες ώρες πραγματοποιήθηκαν οι μαθητικές εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων του σχολείου μας.

Τα πενταμελή συμβούλια που εκλέχτηκαν συγκροτήθηκαν σε σώμα και ανέδειξαν τον πρόεδρο κάθε τμήματος ως εξής:

Α1 : Δημαράκη Κορίνα          Β1 : Αργείτη Αναστασία                 Γ1 : Βενεκά Αγάπη

Α2 : Μπάρδης Σωτήρης        Β2 : Μπαλαμπάνης Γιώργος          Γ2 : Λούμης Παντελής

Α3 : Χάσκαι Μαρία                  Β3 : Ρόδη Αναστασία                    Γ3 : Πέτρου Βασιλική

                                             Β4 : Στρατηγάκης Βασίλης             Γ4 : Τζανής Μανώλης