Εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων για το σχολ. έτος 2016-2017

Την Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016 τις δύο τελευταίες ώρες πραγματοποιήθηκαν οι μαθητικές εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων του σχολείου μας.

Τα πενταμελή συμβούλια που εκλέχτηκαν συγκροτήθηκαν σε σώμα και ανέδειξαν τον πρόεδρο κάθε τμήματος ως εξής:

Α1 : Ηλιάδης Φίλιππος           Β1 : Αθανασούλα Άννα- Μαρία         Γ1 : Καϊμασίδης Παναγιώτης

Α2 : Λάμι Αργυρώ                   Β2 : Μεντόζα Αρόν Γιουτζέν              Γ2 : Καραμαδούκη Εβελίνα

Α3 : Παππάς Κωνστ/νος         Β3 : Χατζησταύρου Μαρία                 Γ3 : Πρένγκα Κριστιάνα

Α4 : Σαμιώτη Ιωάννα                                                                       Γ4 : Στρατηγάκης Βασίλης

Δεκαπενταμελές Συμβούλιο 2015 - 2016

Το 15μελές Συμβούλιο των μαθητών Γυμνασίου Κρανιδίου

για το σχολικό έτος 2015 – 2016

Την Πέμπτη 8 - 10 – 2015 έγιναν οι εκλογές για την ανάδειξη του 15μελούς συμβουλίου.
Οι μαθητές που εκλέχτηκαν  συγκροτήθηκαν σε σώμα ως εξής:
 

Πρόεδρος

        Προσίλης Ευάγγελος

 

Αντιπρόεδρος

        Αργείτης Γεώργιος

 

Γραμματέας

        Μπέγκα Οδυσσέας

 

Ταμίας

         Λαζάρου Νικόλαος

 

 

 

 

 

 

 

Μέλη

1ο      Ρόζος Νικόλαος

 

2ο      Μήτσας Αθανάσιος

 

3ο       Βενεκά Αγάπη

 

4ο      Κουτσοποδιώτης Χριστόφορος

 

5ο      Πουρή Μελένια

 

6ο      Καπούλα Αντωνία

 

7ο      Κοκκώνης Ιωάννης

 

8ο      Πίλουρη Μαρκέλλα

 

9ο      Παπουτσή Παρασκευή

 

10ο    Μπαϊρακτάρη Σταματίνα

 

11ο    Νάκου Ειρήνη

 

 

Αναπληρωματικά μέλη

 

Ροκάϊ Νίκη

 

Παπαδίας Αλέξανδρος

 

Βουβαλάρης Ευθύμιος

 

Ρόζου Αλίκη

 

Μπάζου Αγγελική

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                Καλή επιτυχία στο έργο τους !!!

Εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων για το σχολ. έτος 2015 - 2016

Την Τετάρτη 29 Σεπτεμβρίου 2015 τις δύο τελευταίες ώρες πραγματοποιήθηκαν οι μαθητικές εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων του σχολείου μας.

Τα πενταμελή συμβούλια που εκλέχτηκαν συγκροτήθηκαν σε σώμα και ανέδειξαν τον πρόεδρο κάθε τμήματος ως εξής:

Α1 : Δημαράκη Κορίνα          Β1 : Αργείτη Αναστασία                 Γ1 : Βενεκά Αγάπη

Α2 : Μπάρδης Σωτήρης        Β2 : Μπαλαμπάνης Γιώργος          Γ2 : Λούμης Παντελής

Α3 : Χάσκαι Μαρία                  Β3 : Ρόδη Αναστασία                    Γ3 : Πέτρου Βασιλική

                                             Β4 : Στρατηγάκης Βασίλης             Γ4 : Τζανής Μανώλης

 

 

Δεκαπενταμελές Συμβούλιο 2014-2015

Το 15μελές Συμβούλιο των μαθητών  του Γυμνασίου Κρανιδίου

για το σχολικό έτος 2014 – 2015

Την Πέμπτη 9 - 10 – 2014 έγιναν οι εκλογές για την ανάδειξη του 15μελούς συμβουλίου.
Οι μαθητές που εκλέχτηκαν συγκροτήθηκαν σε σώμα ως εξής:
 

Πρόεδρος

           Κυριακίδου Σταυρούλα

 

Αντιπρόεδρος

           Κουτσοποδιώτης Κοσμάς

 

Γραμματέας

             Οικονομοπούλου Ελένη

 

Ταμίας

             Ζαραφωνίτη Κασσάνδρα

 

 

 

 

 

 

 

Μέλη

1ο           Μπουγιούρας Δημήτρης

 

2ο         Νικολάου Γεωργία

 

3ο             Χάσα Όργκεστ

 

4ο          Μπακία Ορνέστι

 

5ο           Λούμης Χρήστος

 

6ο           Λούτα Αλέσιο

 

7ο           Προσίλης Βαγγέλης

 

8ο           Αποστόλου Ιωάννης

 

9ο           Κουμπόλλι Κωνσταντίνος

 

10ο         Αργείτης Γιώργος

 

11ο         Σούλα Νικολίνα

 

 

     Αναπληρωματικά μέλη

 

     Κωστάλας Διονύσης

 

     Φλωρή Ευγενία

 

     Κοκκώνης Ιωάννης

 

     Αποστόλου Μαριάννα

 

     Βορριά Ηρώ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλή επιτυχία στο έργο τους !!!

Εκλογές για την ανάδειξη των 5-μελών συμβουλίων των τμημάτων σχολ. έτους 2014-2015

Την Πέμπτη 2 Οκτωβρίου 2014 τις δύο τελευταίες ώρες πραγματοποιήθηκαν οι μαθητικές εκλογές για την ανάδειξη των 5 μελών συμβουλίων των τμημάτων του σχολείου μας.

Τα πενταμελή συμβούλια που εκλέχτηκαν συγκροτήθηκαν σε σώμα και ανέδειξαν τον πρόεδρο κάθε τμήματος ως εξής :

Α1 : ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

Α2 : ΚΟΝΔΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α3 : ΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

Α4 : ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β1 : ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β2 : ΛΟΥΜΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Β3 : ΡΟΖΟΥ ΑΛΙΚΗ

Β4 : ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Γ1 : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ2 : ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Γ3 : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Γ4 : ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ